Kim jesteśmy i co robimy

Strona główna > O Firmie > Kim jesteśmy i co robimy

Kim jesteśmy:

Firma budowlana Politowicz została założona w 1999 roku. Wykonujemy prace blacharsko - dekarskie oraz ciesielskie na terenie Wrześni, Gniezna, Środy Wielkopolskiej i okolic. Nasza specjalizacja to głównie wykonanie więźby dachowej i pokryc dachowych oraz sprzedaż akcesoriów dachowych dachówki , blachodachówki, trapezu , papy podkąłdowej i nawierzchniowej, okien dachowych, orynnowania dodatków do dachu ( folie dachowe, spinki, taśmy, uszczelki, grzebienie okapu, wsporniki łaty kalenicowej itp.).

Moje osobiste doświadczenie zawodowe to już ponad 20 lat, a firma działa nieprzerwanie od ponad 15 lat! W tym czasie zbudowaliśmy i wyremontowaliśmy setki dachów na terenie Wrześni i okolic. Nasi klienci to głównie osoby prywatne, ale również i okoliczne firmy.

Nasi pracownicym to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, którzy systematycznie podnoszą swą wiedzę i umiejętności nie tylko podczas wykonywania codziennych obowiązków, lecz także poprzez branie udział w szkoleniach personalnych.

Współpracuję z producentami wysokiej jakości materiałów budowlanych Creaton, Meyer-Holsen, Ruukki, Balex metal itd. które możecie państwo zobaczyć w wirtualnym katalogu(link), oraz dokonać zakupu, dzwoniąc pod numer telefonu podany na stronie głównej, bądź korzystając z formularza kontaktowego (link).